Burçlara bakılırsa sex yaşamını sizler için derledik! İşte en yakıcı ve en iyi sevişen burçlar…

BOĞA

Boğa erkeği içinse partnerinin kadınsı olması, çekici olması ve daima onların o tatlı egolarının altında  olması önemlidir. Bir bakmışsınız sevişirken sizinle kavga etmeye çalışan bir adama dönüşmüş.

KOÇ

Bu burcun insanları partnerlerinin kulaklarına sevişirken ‘ben şöyleyim’, ‘ben böyleyim’, ‘ben, ben, ben’ diye fısıldamaktan kendilerini alamazlar.

TERAZİ

Arkadaşlıkta iyi olan Terazi burcu insanlarıyla aşk yapılır mı diye düşünecek olursanız bir dakika bile düşünmeyin.

YENGEÇ

 Yengeç hanımı için tek eşlilik oldukça önemlidir. Sempatik tavırlarıyla sizin gönlünüzü çalsa da yatakta son aşama geleneksel olabilir.

YAY

Yay kadınlarının sex hayatlarında vazgeçemeyecekleri tek şey duygularını ve arzularını sansürsüz bir halde yaşamaktır.

OĞLAK

Partnerinin mutluluğu için tüm çekingenliğini yatak odasının haricinde bırakacaktır. Artık onun renkli düşlem hayatına dahil olmaya hazır olabilirsiniz.

KOVA

 Kova erkekleri kendilerini ifade etmekte utangaç şeklinde görünselerde zihnen uyuştukları partnerlerine ilk adımı atmakta çekinmeyeceklerdir.

İKİZLER

Duygusal sözlerden pek etkilenmeyecek olan ikizler hanımı için dış görünüşünüz onun seksüel enerjisinin artması için oldukça önemlidir. Fakat yinede kendinizi ona pek kaptırmamanızda yarar var.

BAŞAK

 Başak erkeklerinin her mevzuda bir fikri olduğundan sizin hakkınızda da sizin bile tahmin edemeyeceğiniz fikirleri olacaktır.

ASLAN

Her daim beğenilme arzusunda olan Aslanlara ne kadar güzel bulunduğunu hissettirdiğinizde size kendi arzularını sonuna kadar açacaktır.

AKREP

Seksüel enerjileri yüz metreden fark edilen, tek gecelik ilişkilere, oldukça eşliliğe fazlaca eğilimli olan Akrepler’in enerjisinden caymak sizin içinde pek kolay olmayacaktır.

BALIK

Konuşkan ve sempatik yapıları yardımıyla karşılarında ki insanı etkilemenin yollarını oldukça iyi bilen Balık hanımefendileri için partnerlerinin çekici olması önemlidir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.