Cinsel yaşam kişiden kişiye nazaran değişmekle kalmayıp birde burç özelliklerine nazaran karakteristik cinsel hayatlarında iyi mi olduklarını sizler için derledik.

Burcunuz balık ise;

Genel olarak duygusal olarak bildiğimiz balık burcu, cinsel hayatlarını anlamak zor değildir. Balık bayanı romantizmi ve loş ışıkların eşliğinde cinselliği sonuna kadar tadını çıkarmaya bayılır! Kaba ve sert davranışlardan asla hoşlanmayan balık bayanı ayaklarını yerden kesecek şekilde yumuşak ve zevkli cinsel ataklar bekler.

Burcunuz koç ise;

Koç hanımefendileri fanteziyi sonuna kadar yaşamayı severler. Bu durumda sex hayatlarında arzuyu ve yakıcı dünyaları oldukça genişti. Partnerleriyle cinsellik esnasında üstte olmayı ve sert hareket etmek hoşlarına gider.

Burcunuz boğa ise;

Loş ışık ve mum ışıkla büyülü ambiansları sonuna kadar yaşamayı seven boğa hanımefendileri bununla beraber duygusal cinsellik esnasında duygusal müzik dinlemek hoşlarına gider. Cinsellikte asla telaşlı davranmayan boğa hanımefendileri sürpriz pozisyonlardan pek hoşlanmazlar.

Burcunuz ikizler ise;

Burç özellikleri oldukça zorluk derecesi yüksek ikizler burcu hanımını mutlu etmek oldukça zor olsa gerek. İkizler burcu bayanı sürprizlere ve yeniliklere oldukça açıktır. Devamlı olarak değişik şeyleri denemekten asla çekinmez ikizler bayanı!

Burcunuz yengeç ise;

Yengeç burcu bayanı yatakta asla çekinmez. Sex yapmak yengeç bayanı için son aşama naturel olmakla birlikte, cinsellikte koruyucu erkeklerden ve kucaklanmaktan hoşlanır.

Burcunuz aslan ise;

Aslan burcu hanımefendileri partnerini çıldırtmaya bayılır! Ufak yaklaşmalarla karşısındaki kişinin aklını başından alabilecek kabiliyete sahiptirler. Fantaziye ve romantizme oldukça düşkün olan aslan burçları ilkin yaklaşıp sonrada kendilerini geri çekmeye bayılırlar.

Burcunuz başak ise;

Başak burcu hanımının cinsellikte en ehemmiyet verdiği şey ve onu cezbeden en mühim nokta sex ve performanstan ilkin hijyendir! Hijyen mevzusunda birazcık rahat biriyseniz başak burcu kadınınza yaklaşmayı aklınızdan kesinlikle çıkarın. Başak bayanı cinsellikte yeni şeyler denemekten asla kaçmaz üzerine üstünlük cinsellikte tedaylarla oldukça ilgilidirler. 

Burcunuz terazi ise;

Terazi kadının cinsellikte en haz almış olduğu noktası kalçalarıdır! Terazi bayanı kendini ağırdan almayı sever her ortamda sex yapmak pek terazi kadınlarının seçimi değildir. Kenidilerini emine almayı severler. Bununla birlikte yeteri kadar zevki tatttırırsanız sizi zevkin soruklarına çıkarbilir bir terazi bayanı!

Burcunuz akrep ise;

Tüm burçlar içinde cinsel çekimi en kuvvetli olan burç ise akreptir. Akrep kadının akıl almaz bir sex dürtüsü vardır. Eğerki bir akrep burcu hanımıyla beraberseniz sizi baştan çıkarmak için sonuna kadar uğraşacaktır. 

Burcunuz yay ise;

Cinsel hayatlarına oldukça düşkün olan yay hanımefendileri bununla beraber birazcık maymun iştahlıdırlar. Cinsellikte üstte olmayı seven yay bayanı cinsellikte uzun soluklu yiyişmeye ikna edemezsiniz her şeyin öz ve kısa olmasını severler!

Burcunuz oğlak ise; 

Kendini ağırdan alan oğlak bayanı kendini kolay kolay ele vermez! Oğlak bayanı dünyanın en çekici hanımıdır. Ne istediğini oldukça iyi bilirler ve elde etmek istedikleri kişiyi çabalamadan elde edebilirler. Bununla birlikte oğlak bayanı saygıya oldukça ehemmiyet verir ve saygıyı hissettiğinde dünyanın en yumuşak hanımına dönüşür.

Burcunuz kova ise;

Kova hanımına istemediği hiçbir şey yaptıramazsınız. Eğerki bir kova kadının canı sex yapmak istemiyorsa onu asla ikna edemezsiniz. Cinsellik mevzusunda birazcık inatçı olabiliyorlar. Sex hayatları mevzusunda düşüncelerini ve fikirlerini paylaşmaktan asla çekinmezler. Fakat canı istediği vakit sizi kolayca baştan çıkarabilir ve aklınızı başınızdan almanızı sağlayabilir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.