İlişkilerde seneler içinde görülen bir durumdur cinsel yaşamın sıradanlaşması. Çiftler birbirinden aynı şekilde etkilenmeye devam etmeyebilir ve bu cinsellik esnasında ortaya çıkabilir. bu benzer biçimde durumlar için size alternatif yöntem önerilerimiz var hanımlar! Cinsellik takıları. Cinsel hayatınızı tekrardan canlandırmak istiyorsanız aralarından birini seçip deneyebilirsiniz…

Love ring: İlişki esnasında adamın penisinin üstüne taktığı, kadının daha oldukca zevk almasını elde eden aksesuar.
Paddle: Cinsellik oyuncağı olarak tasarlanan ufak kırbaca benzer aksesuar.
Cat suit: Tüm vücudu saran tulum şeklinde tayt ekibi.
Pastıes: Göğüs uçları için üretilen bantlar. Püsküllüden yıldız şeklinde olana kadar birçok değişik çeşidi mevcut.
Smartballs: Vajinal ve pelvik kaslarınızı güçlendirmek için ideal bir aksesuar.
Gag: İleri düzey cinsellik fantezileri için ağza takılan bir aparat.

Vibratör

Uzun süre ilişki yaşamayan bayanlar için idealdir. ‘Tak fişi, bitir işi’ seçimi geceler yaşatabilir.  Sorun yaşıyorsanız, orgazm olmaya alışmak için vibratörü deneyebilirsiniz. O bir sevgili değildir. Tamam, size bir adamın varlığını derinden hissettirebilir fakat sevgiliyle karıştırmamak gerekir, yoksa kaprisli erkeklere ne gerek var dedirtip bağımlılık yapabilir. Daha masum bir edinim için, vibratörünüzü masaj aleti olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. 

Hususi iç çamaşırları

Titreşimli ve uzaktan kumandalı iç çamaşırınız bunaltan bir toplantıyı, ciddi bir yemeği yada upuzun bir yolculuğu anında bambaşka bir şekle dönüştürebilir. Hatta bir rivayete nazaran geçtiğimiz yıllardaki bir Oscar törenine giderken Angelina Jolie bu iç çamaşırlarından giymiş ve kumandayı da Brad Pitt’e vermiş. Siz de sevgilinizin eline bu şekilde bir kumanda vererek, ona yaşamının en alev ateş sırrını sunabilirsiniz.   

Kelepçe

Sevgilinizi yatağa hapsetmek için en etkili yöntem olabilir. 
Kelepçeyi yatak başına tutturmak, onun hareketlerini iyice kısıtlayacağından fantezinizi daha da heyecanlı hale getirecektir. Eğer ona sinirliyseniz, bu fanteziden uzak durun. Onun yatakta öyleki çaresizce yatması içinizdeki, ‘Temel İçgüdü’yü ortaya çıkarabilir, dikkat!  

Cinsellik zarları

İki tane zarı alın (mümkünse büyük boy zar olsun). 6 tane vücut bölgesi (göz, kalça, göğüs, dudak vb.) seçip zarlardan birinin 6 yüzüne bu kelimeleri yazın. Öteki zar için 6 tane fiil seçin (öpmek, yalamak, gıdıklamak vb.) Onları da o zarın 6 yüzüne yazın. Sevgilinizle sırayla zar atıp çıkan eylemi gerçekleştirerek kendi erotik oyununuzu yaratın.

Maskeli Gece

Uyku bandınızı sevgiliniz için maske olarak kullanın. Bandı sevgilinizin gözlerine takının ve onun çevresini görememesinin verdiği adrenalini sizin sürprizlerinizin adrenaliyle birleştirin. Coşku dolu bir gece yaşayın.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.