1)Anlık ve keyifli

Cinsellik eğerki sevdiğiniz ve doğru şahıs bulunduğunu karar verdiğiniz partnerinizle yaşadığınızda ilerisi düşünmeden yapılır ve çiftleri son aşama mutlu etmektedir. Eğerki sorunlu bir ilişkiniz var ise ve arada sırada istemsizce yapıyorsanız bu keyifli cinsellik kategorisine girmez. Elbetteki her seksin sonucu ne yazık ki mutlulukla bitmiyor. Cinsellikte yaşanmış olan bazı problemler olabilir örneğin cinsel yolla bulaşan cinsel hastalıklar bu durumlardan bir tanesidir. Sadece ne olursa olsun sonrasını düşünmeden anı yaşarsınız. Tabikide bu mevzuda birazcık dikkatli olmakta yarar var.

2)Mesafe engel değil!

Çoğu zaman bu ilişkiler web üstünden yada telefonlar görüntülü konuşmalar üstünden yapılmaktadır. Sizi heyecanlandıran ve arada sırada görüştüğünüz kişilerle çoğu zaman gece yarısında yaptığınız konuşmalar dahil olabilir. Çiftler içinde bu yöntem güvenilir gelir.

3) Planlı programlı…

Çoğu zaman günlük yaşamında her şeyi plan üstüne kurulan kişilerde 24 saat öncesinden planlanan ilişkilerdir. Bu ilişki şeklini çoğu zaman belirli bir yaşın üstünde olan çiftler içinde görebiliriz. Çoğu zaman tek yaşayan ve fazlaca yoğun iş yaşamı olan kişiler tarafınca tercih edilmektedir.

4)Plansız çekici sürprizler!

Günümüzde bu tür ilişkiler genelikle spontene gelişen ve tekrar asla görmeyeceğinizi düşündüğünüz ilişkiler cinsellik kategorisine alabiliriz. Çoğu zaman Bu ilişkiler belirli bir süre geçtikten sonrasında yad edilen anılara girebilir. ”Ne günlerdi beee!” denilen ilişki tarzlarıdır. 

5)Geçmiş kimi zaman geçmişte kalmaz!

Çoğu zaman bu cinsellik türü eski bir sevgili ile meydana getirilen sekstir. Çoğu zaman yeni birini tanımanın zor geldiği insanoğlu kolay bir halde elde etmek istediği yakınında tanıdık biri yada eski sevgiliyle yapılmaktadır. Burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan şey ise bu biçim cinsel hayatlarda birlikteliğin duygusallığa geçmesine izin verilmemelidir. Aksi takdirde can can sıkan durumlar yaşanabilir dikkat!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.