Erkekleri iyi mi baştan çıkarabilirim? sorusunun yanıtını arıyorsanız sizler için çekicilikle adını tarihe yazdırmış efsaneleşmiş hanımefendilerin tüyolarını derledik.

Tanrıça Afrodit şeklinde gözlerinizi konuşturun! Halk içinde taktik olarak malum ”Bak kaçır” yaparak kısa ve delici bakışlarınız ile karşınızdaki kişinin hem dikkatini çekebilir hemde kendinize çekebilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan şey ise gülümseme olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu durumlarda gülümsemek çabaladığınız tüm uğraşları yok edecektir. 

Bir zamanların olmazsa olmaz ateşi Marılyn Monroe;

Adını efsanelere yazdırmış kadınlardan bir tanesi de Marılyn Monroe’yu nerede ise hepimiz bilir! Marılyn Monroe, kendisindekş çekiciliği gençlik yıllarından itibaren adamların üstünde bir tesiri bulunduğunun farkına vardığını ve üstündeki bu efsaneleşmiş gücü keşfetmeye başlamıştı.  Bu mevzu ile alakalı düşüncelerini günlüğüne aktaran Monroe; ” Onların beni öpmek, bana sarılmak istemesinin suçu bendeymiş. Bazıları, onları tutku dolu gözlerle baktığımı söylemiş oldu. Bazıları ise sesimin kendilerini baştan çıkardığını söylemiş oldu. Bir kısmını ise onlara yere yatıran titreşimler yaydığımı iddia etti” erkeklerle olan düşüncelerini itiraf etti.

Marılıyn Monroe iki farkı özelliği benliğinde bulunduran hem çekiciliği ve cinsel feryat atıyormuşçasına bir etkiye haiz olan hemde saf ve utangaç bir bayan olan bu tutarsız benliği ile adamların aklını başından almasına yetiyordu. Adamların en büyük fantezisi olan hem duru saf bir güzelliğe haiz hemde cinsellik açısından coşku verici bir görünüme haiz hanımefendiler baştan çıkarma tüyoları içinde yerini almaktadır.

Ses tonunuzu değiştirin, tıpkı Marılyn Monroe şeklinde! Marılyn Monroe’nun sesi hem masum bir kız çocuğunun çıkardığı bir ses tonlaması ile vapm bir kadının tok sesinin karışımı erkekleri oldukça etkiliyordu. Sizde ses tonunuzu Marlyn Monroe şeklinde kullanabilirsiniz.

Marılıyn Monroe hem de oyuncu kişiliği ile sahnede adeta cinsel titreşimler yayıyordu. Ağır hareketler ve seksi arzuluyormuşçasına davranışları ayrı bir çekicilik katıyordu. Bu davranışları sergilerken hem de ufak masum bir kız çocuğunu da ön planda bulundurmalısınız. 

Kleopatra şeklinde soğuk ve çekici olmaya ne dersiniz?

Düşmanını bile baştan çıkaran seksi ve oldukça soğuk bir duruşa haiz olan Kleopatra’yı Sezar gördüğünde büyüleniyordu. Karşınızdaki erkeği ezerek onun kendini aşağıda hissetmesine yol açın bu durum karşıdaki kişinin erkekliğini ispatlamak için elinden geleni yapacağını göstermesi anlama gelir! Kleopatra kendi soyunun Büyük İskender’den geldiğini bahsederek Sezar’ın kendini aşağıda hissetmesine niçin olurdu.

Erkekleri tavlamak için hem de değişik hissettirin yaşamının bunaltıcı olmadığını düşündürün. Bunu en iyi meydana getiren şahıs ise Kleopatra oldu. Kleopatra Marcus Antonius’u tavlamak için Mısır’da ziyafetlerle güzel bir halde karşıladı. Mısır’daki yaşamın Roma’ya oranla keyifli bulunduğunu gösterdi. 

Tantıça Afrodit şeklinde özgüveninizi ön planda tutun!

Afrodit hem özgüven mevzusunda oldukça başarıya ulaşmış hemde cinsellikte bitmek bilmeyen zevkler sunan kandınların bir numarasıdır. Bu efsanevi hanım tüm bayanlara örnek olabilir. Kendinizi, bedeniniz tanıyın ve ön plana çıkarın. Bu özelliklerden kastımız kıyafetleriniz ya da kadınsılığınızı ön plana çıkarmak değil fiziğinize olan güveniniz ve karşı tarafın talep ve arzularını hayata geçirecek kısmını sergilemelisiniz. 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.