Çiftlerin cinsel ilişkiden derhal ilkin yaşaması ihtiyaç duyulan sürece ön sevişme denir. Sadece toplumumuzda maalesef fazlaca fazla kullanılan bir yöntem olmamakla beraber fazlaca doğru şekilde uygulanmamaktadır. Uzmanlar sıhhatli bir cinsellik yaşamı için ön sevişmenin önemini bakın iyi mi altını çizdi…

Birbirinize dokunun

Dokunmanın uyarıcı olmasıyla birlikte iyileştirici bir tesiri vardır. Parmak uçlarınızı, avuç içlerinizi birbirinizin bedeninizde ağır ağır gezdirin. Böylece erojen bölgelerinizi keşfeder, birbirinizi iyi mi hazırlayacağınızı öğrenmiş olmuş olursunuz.

 

Birbirinizin kokusunu duyun

Parmak izleri benzer biçimde her insanın kokusu farklıdır. Küçük dokunuşlarla birbirinizin kokusunu duyun. Boynunuzu, koltuk altlarınızı, mahrem yerlerinizi koklayın. Bunun için ilkin duş almanız icap ettiğini söylememize herhalde gerek yok.

Konuşun, birbirinizi duyun

Biribirinizi niçin beğendiğinizi açıklayın. Birazdan size neler yapmasını istediğinizi açıklayın ve sizin ona neler yapmanızı istediğini problem. Ön sevişmenin eğer olmazsa olmazı konuşmaktır, ihmal etmeyin.

Birbirinizi görün

Birbirinizin bedenine dokunurken birbirinize bedeninizin en beğendiğiniz yerlerini gösterin. Hafızanıza işlenecek bu görüntüler sonraki sevişmelerinizde de emin olun fazlaca işinize yarayacak.

Birbirinizi tadın

Tenlerimizin kokusu benzer biçimde tadı da vardır ve tatma duyunuz devreye girdiğinde ön sevişmenin bir başka boyutunu daha keşfetmiş olmuş olursunuz. Dokunarak keşfettiğiniz erojen bölgelerinizi dilinizin ucuyla hafifçe hafifçe uyarın.

İyi öpüşün

Birçoklarına bakılırsa öpüşme ön sevişme esnasında bunaltan bir teknik benzer biçimde görünür. Fakat kesinlikle bu şekilde değildir! Doğru şekilde yapıldığı takdirde, inanılmaz derecede seksi olabilir. Erkeğinizi baştan çıkarmayı planlıyorsanız, o sizi öpmeden ilkin derin ve yakıcı bir öpücükle işe başlayabilirsiniz.

Ellerinizi kullanın

Ön sevişme esnasında erkeğinizi öperken aynı anda elleriniz de çalışsın. Onun cinsel organı üstünde ellerinizi dolaştırın. Bu teknik kadar erkekleri heyecanlandıracak ve ön sevişmeden zevk aldıracak başka bir şey  yoktur.

Masaj yapın

Erkekleri ön sevişmede baştan çıkaran narin hanım dokunuşlarıdır. Birbirinizi öperken erkeğinizin kafasının üstünde tırnaklarınızı gezdirin yada saçları ile oynayın.

Oral cinsellik

Hakkaten ön sevişmeden hoşlanmasını ve memnun kalmasını istiyorsanız, onun memnun etmenin bir öteki yoluda oral sekstir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.