Ön sevişme, çiftlerin cinsel beraberlik öncesinde hem bedenini hem de ruhunu cinsel birlikteliğe hazırlamaktır. Ön sevişmenin uzun tutulması,  bilhassa ilk kere cinsel beraberlik yaşayacaklar için oldukça önemlidir.  Cinsel beraberlik öncesinde çiftler telaşlı davranmazlarsa, birbirlerini keşfetmeye ve dokunmaya süre ayırırlarsa cinsel beraberlik hem daha keyifli hem de daha rahat gerçekleşecektir. 

Ön sevişme iyi mi yapılır?

Ön sevişmeyi gerçekleştirmek için birkaç adıma uymak gerekir. Ön sevişmede uygulanması ihtiyaç duyulan adımları bilmiyorsanız eğer sizin için açıklamış olduğumuz ön sevişme adımlarını sırasıyla takip edebilirsiniz. 

Birbirinize dokunmayla başlayın

Ön öpüşmeye birbirinize dokunarak başlayabilirsiniz. Böylelikle hem partnerinizin sıcaklığını hissedecek hem de birbirinizin erojen bölgelerini keşfetmiş olacaksınız.  Birbirinize dokunmaya parmak uçlarınızla ve avuç içlerinizle dokunarak başlayabilirsiniz.

Adım adım öpüşme 

Ön sevişme esnasında öpüşmek oldukça önemlidir. Öpüşürken bir ekip ipuçlarına dikkat etmelisiniz.  Doğru şekilde öpüştüğünüz takdirde cinsel birlikteliğiniz daha güzel ve keyifli bir halde gerçekleşecektir. Sadece ön sevişmede öpüşme tekniklerine de dikkat etmek gerekir.  Alev ateş bir öpücük cinsel birlikteliğinizi daha baştan çıkartıcı bir hale getirecektir.

Masaj 

Ön sevişmeyi en iyi hale getiren yöntemlerden birisi de asla kuşkusuz masaj tekniğidir. Partnerinize masaj yaparak yorgunluğunu alabilir, hem de da ona sıcaklığınızı hissettirerek cinsel birlikteliğe hazır hale getirebilirsiniz. 

Yarı çıplak durmak 

Ön sevişme esnasında tamamen çıplak olmak yerine yarı çıplak olmayı tercih etmelisiniz. Seksi iç çamaşırlarınızı yada seksi kıyafetlerinizi giyerek ön sevişmenin daha alev ateş bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Koku

Ön sevişmenin en mühim kurallarından biriside iki tarafında kokusudur. Cinsel beraberlik öncesi vücut temizliğine ehemmiyet vermeniz gerekir. Aksi taktirde en küçük bir ter kokusu bile cinsel beraberlik öncesi partnerinizin sizden uzaklaşmasına niçin olabilir. 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.