Cinselliğin sembolü olan libidomun ortaya çıkması ile kadının ve adamın değişik yollarla bunu hayata geçirmeye ihtiyacı vardır. Bu durumda ön sevişme araya girmektedir. Ön sevişme bir çok süre bayanların haz almış olduğu ve en oldukça bayanların işine gelen bir şeymiş benzer biçimde algılansa bile aslına bakarsak hem kadının hemde adamın haz almış olduğu ve ihtiyaçtır. 

Ön sevişme kişiden kişiye bakılırsa değişmekle birlikte çiftlerin hem kendilerinin hemde partnerlerinin zevkleri doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu durumda hepimiz tarafında sıkça sorulan sorular içinde ”En etkili ön sevişme yöntemi nedir?”e cevabı olarak masaj yapmayı örnek verebiliriz. Masaj yapmak gevşemenize ve tahrik olmanıza destek olmaktadır.Cinselliği harekete geçiren bir öteki yöntem ise çiftleri cinselliğe özendirecek erotik filmerl izlemektir.

ön sevişme nasıl olmalıdır

Partnerinizle sex içerikli film seyretmek birbirinize dokunmak için ön öpüşmeye hazır hale gelmenizi sağlamaktadır.

Bir öteki etkili yöntemlerden kabul edilen öpüşme ön sevişmenin vazgeçilmezidir. öpüşürken partnerinizin vücudunu keşfetmek hemde gözlerinin içine bakarak partnerinizi tahrik etmeye destek sunar. Öpüşmek bununla birlikte ön sevişmeyi başlatmak için muhteşem bir adım olabilir. Ön sevişmede cinsel güdüyü sağlamak için tamamen çıplak olmak yerine yarı çıplak olmak ön sevişmeyi daha da alevlendirir. 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.