Orgazm ne demek? Melanie ve Scott için bu probleminin yanıtı bir fazlaca garip. Günde 18 saat orgazm olan çiftin cinsel yaşamı renklendirecek 3 tavsiyesi var.

ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan Melanie and Scott Mcclure çifti günde 18 saat orgazm olduklarını hem de bunu sarılarak ve dans ederek yaşadıklarını anlatınca geçen yıl dünyanın değişik yerlerinde haberlere mevzu olmuştu.  

Melanie and Scott Mcclure çifti şimdi de çiftlere verdikleri 3 orgazm tavsiyesiyle gündemde. Çiftlere tandrik cinsellik eğitimi veren Melanie and Scott çiftinin orgazm tavsiyelerini sizler için derledik. 

SES ÇIKARIN: Orgazm esnasında ses çıkarmanın orgazmın enerjisini attırdığı bir gerçektir. Ses çıkararak içinizdeki gücün açığa çıkmasını sağlayın. Bu yolla da iyi bir orgazm yaşayabilir ve vücudunuzun tüm yayınlarını açabilirsiniz.

DERİN NEFES ALIN: Derin bir nefes alarak orgazmın tesirini uzatabilirsiniz. Nefes aldığında orgazmı hissedin ve devam etmesi için nefesinizi kullanın.

SONUCA DEĞİL SÜRECE ODAKLANIN: Aşk yaparken cinsel enerjinizi dışarı çıkarmak yerine onu hayal edin. Vücudunuzda olup bitenlere dikkat verin sonuca odaklanıp ön sevişmeyi atlamayın. En andan keyif alın.

Scott, kendisinin ve Melanie’nin sevgiyi yaymakla ve insanlara birbirlerine öncelik vermelerine destek olduklarını söylüyor. 

Çift, farkındalıkları arttıkça aşklarının da yükseldiğini düşünüyor. 

Melanie ve Scoot 2008 senesinde bir arkadaşlarının düğününde tanıştı. 

Çift tandrik seksi daha iyi bir çift olabilmek için öğrendiklerini söylüyor.

Çift, merkezlerinde verdikleri derslerde öğrencilerin seslerden orgazm yaşadıklarına şahit olduklarını konu alıyor.

Çift, dünyayla olan bağlarının birbirlerinin cinsel yaşamlarına destek olduğuna da inanıyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.