Cinsellik neredeyse her insanın yüzeysel olarak bilmiş olduğu gerçeklerdir. Her mevzuda olduğu şeklinde cinsellikte de doğru malum hatalar vardır. İşte aslolan olan o gerçekler

Meydana getirilen araştırmalara gore cinsellik esnasında hanım yada adam uyarıldığı vakit beyinde neler bulunduğunu tam olarak öğrenmek için MRI yöntemi kullanılmıştır. Bunun sonucunda cinsellik esnasında beynin değişik bölgeleri harekete geçmektedir.

Cinsellik esnasında bir oldukça kadının bahane olarak öne sürdüğü baş ağrısına oldukça iyi gelmektedir.

Erkekler yaşamları süresince ortalama olarak 17 litre döl boşaltmaktadır. Bu da tam olarak 500 milyar sperm anlamına gelir.

Meydana getirilen bir başka araştırmaya gore depresyonla mücadeleye ‘‘Meni” oldukça iyi gelmektedir. Hem de spermler uyku standardını arttırdığı ve uyku düzenini sağlamış olduğu için insanların ruha haline oldukça iyi gelmektedir.

Bayanların cinsel ilişki esnasında erkeklere oranla daha çok zevk aldığını biliyor muydunuz. Averaj bir kadının orgazm olması 20 saniye sürmektedir. Kısaca bu erkeklerden 14 saniye daha çok sürmektedir.

Orgazm olmak yalnız cinsellik esnasında olan birşey değildir. Bazı bayanların doğum esnasında da orgazm bulunduğunu biliyor muydunuz. 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.