Fazlalıklardan kurtulmak için çeşitli rejimler ve spor salonlarına tonlarca para harcanmaktadır. Size bir sır verelim mi? Partnerinizle doğru pozisyonlarda yaptığınız cinsellik bununla birlikte fazialıklarınızdan kurtulmanızı sağlıyor!

Karşılıklı olmak!

Partnerinizle karşı karşıya bakacak şekilde oyurun ve partnerinizin sizi kavramasına izin verin böylelikle partnerinizle aranızdaki ritme kendinizi bırakın ve bacaklarınızı hafifçe ikiye ayırın. Böylelikle bel ve göbek kaslarınız yanacak ve çalışmaya başlayacaktır.

Destek mühim!

Karın kaslarınızın daha çok çalıştırmak istiyorsanız bu pozisyon tam olarak size nazaran! Partnerinizin üstüne çıkın ve şınav pozisyonunu alın sonrasında karın kaslarınızı sıkın ve penetrasyona başlayın.

Kegel egzersizi!

Bu egzersizi partnerinizle cinsel ilişki esnasında denediğinizde pelvis kaslarınız gelişmektedir. Bununla birlikte bu pozisyonla hem partnerinizin hemde sizin daha çok orgazm olmanızı sağlamaktadır. Bu egzersiz vajina kaslarınızı ara ara sıkıp bırakmakla olmaktadır.

Atak!

Parknerinizin üstüne çıkın ve bir bacağınızı onun bacağının üstüne koyun bir bacağınızda dışarıda kalsın bu pozisyon sizin tüm kaslarınızın çalışmayını sağalayacaktır.

Ayakata cinsellik!

Bu pozisyon öteki pozisyonlar içinde en zorlayıcı olanıdır. Bu pozisyonda ilk olarak partnerinizle aranızda boy farkı var ise boyunuzu eşitleyecek bir yükseklik bulun kendinize sonrasında bir duvara yaslanın ve kendinizi yukarı kaldırın anlık seksler için en ideal pozisyon ayakta sekstir!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.