Partnerinizle belirli bir zamandan sonrasında cinsel hayatınız sıradanlaşmaya başladıysa vanilya sex tesiri altına girmiş olabilirsiniz. Peki nedir vanilya sex?

Partnerinizle cinsel hayatınıza coşku getirmenin bir öteki etkili yolu ise sex oyuncaklarıdır! Cinselliğinize renk katmak için sex oyuncakları kullanabilirsiniz.

Bir ilişkiyi ayakta tutan nedenler içinde sex yerini almaktadır. Fakat partnerinizle aranızdaki cinselliğin artık standartlaşıp bir klişeye doğru yol aldığını düşünüyorsanız ‘Vanilya sex’in tesiri altına girmiş olabilirsiniz. Vanilya sex; extra coşku olmayan cinselliktir kısaca içinde düşlem içermeyen, aynı pozisyonda meydana getirilen klasik cinselliktir.

Artık sizde bu durumu fark edip cinselliğinize haz katmak istiyorsanız yapmanız gerekenler fazlaca rahat ilk olarak partnerinizle birlikte duş alın! Cinselliğinizi yalnız yatak odasıyla sınırı olan tutmayın, partnerinizle birlikte duş alın ve duşta minik yaramazlıklar yapın!

Vanilya sex etkisinden kurtulmak istiyor ve değişik bir hava getirmek istiyorsanız ilk olarak yatağınızı değiştirebilirsiniz. Hususi alanınızda yapacağınız en küçük bir değişim bile cinsel hayatınıza değişik bir hava getirecektir.

Yukarıda bahsettiğimiz şeklinde cinselliğinizi yalnız hususi alanınız olan yatak odasıyla sınırı olan tutmayın! Evinizin öteki odalarında da sex yapmanın keyfine varmalısınız. Bununla beraber sex hakkında kitap okumaktan çekinmeyin unutmamalısınız ki ne kadar fazlaca data o denli başarı göstermiş cinsel yaşam anlamına gelir!

Partnerinizle birlikte cinsel içerikli film izlemekten çekinmeyin cinselliği hatırlatmanın en iyi yolu hatırlamaktır, partnerinize isteğinizi erotik filmler izleterek minik hatırlatmalar yapabilirsiniz.

Temassal etkileşim fazlaca önemlidir! Partnerinizle devamlı olarak birbirinize masaj yaparak gevşeyin. Böylelikle partnerinize cinsel ikazlar da verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.