Yatakta iyi mi daha seksi olunur? Sıkça sorulan o soruların yanıtını sizler için araştırdık. Bazı bayanlar için yatakta muhteşem olmak oldukça önemlidir. İşte o mükemmeliyeti yakalamanız için yapmanız gerekenler…

Partenerinizin aklına minik ip uçları sokun!

İşe giderken yada işten eve erken dönmek suretiyle olan eşinize akşam sex var haberini aklına sokun ne şekilde mi? İşe giderken kuğına hafifçe eğilerek öpücükler kondurabilirsiniz yada işten eve dönene eşinize can alıcı bir kaç minik mesajlar atabilirsiniz. Partnerinizi geceye konsantre olmasını sağlayın. 

Erkekler baştan çıkarılmaya bayılır!

Erkekler heyecanı doruklarda yaşamaya bayılır. Bu durumda yapmanız ihtiyaç duyulan şey aslen oldukca kolay. Yatakta yeni yöntemler deneyebilirsiniz, yeniliğe açık olduğunuzu partnerinize belli edin ve gecenizi ateşleyin.

Seksin olmazsa olmaz başlangıcı ön sevişme!

Çoğu zaman çiftlerin tercihine gore değişken olan bu durum çoğu zaman seksi ateşleyen olmazsa olmaz kılan ön sevişmedir ön sevişme ne kadar uzun baştan çıkarıcı olursa seksin zemini o denli sağlam olur! Çoğu zaman çiftler birbirlerini ön sevişme esnasında farkeder.

Arzu et, arzu ettir!

Her hanım arzulandığını hissetmeye bayılır. Aynı şekilde erkekleri de düşünün, erkekler de arzulandığını hissettiği vakit şehfetin rüzgarlarına kapılıverir. Bu aşamada partnerinizi her an arzuladığınızı ve onu istediğinizi belli etmek kaldı. Bunu yapmış olursanız gerisi oldukca kolay olacaktır.

Yöneten olun!

Bayanlar kimi vakit tutukuyu kimi zamanda duygusallığın yaşandığı romantizmi altına kadar yaşamak ister. Meydana getirilen araştırmalara gore baştan çıkmış bir erkeği yönlendirmek bayanlar için daha kolaydır. Partnerinizle duygusal bir gece geçirmek istiyorsanız yumuşak dokunuşlarla partnerinize masaj yaparak başlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.